Kontrplak Fiyatları

1986 Yılından Beri Farklı Sektörlerde Faaliyet Göstermekte olan Firmamız yüksek kaliteli kontrplak ürünlerinin satışını yapmaktadır. Dünyanın her yerinde en kaliteli ve dayanıklı kontrplak çeşidi olarak huş ağacından yapılmış huş kontrplak ürünleri tercih edilmektedir. Huskontrplak.net sitemizde uluslararası standartlara göre belirlenen ölçülerde yapılan kontrplak ürünlerini bulabilir ve ihtiyaç durumunuza göre sipariş oluşturabilirsiniz. Kontrplak fiyatları ürünlerin ebatları, kalınlığı, hammaddesi olan ağaç türüne göre değişmektedir. Huş kontrplak ürünlerimiz %100 huş ağacı türlerinden yapılmış ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmuştur.

Kontrplak Türleri

Kontrplak ürünler ağaçlardan kesilmiş geniş plakaların birleştirilmesi ile oluşturulmuş ürünlerdir. Kullanım alanlarına göre farklı ağalardan kontrplaklar üretilmektedir. Kontrplak çeşitleri arasında, huş kontrplak, esnek kontrplak, kavak kontrplak, egzotik kontrplak, öküme marik kontrplak, kayın kontrplak türlerini sayabiliriz. Piyasada tüm kontrplak çeşitlerini bulabilirsiniz. Sitemizde sizlere huş kontrplak çeşitlerini sunuyoruz. Çünkü bu ürün diğerlerine daha esnek ve daha dayanıklıdır. Daha hafif ve dayanıklı olması nedeniyle ahşap ürünler yerine kontrplak ürünlerinin kullanımı tercih edilmektedir.

Nerelerde Kullanılır?

Birçok kullanım yerinde ahşap ürünler daha ağır olduğu için bunların yerine kontrplak ürünler tercih edilmektedir. Maliyet olarak kontrplak fiyatları daha uygun olmaktadır. Kontrplak ürünlerin kullanım alanları tüm sektörlerde farklı amaçlarla kullanılmaktadır. kullanım alanları sıralamasında, inşaat, mobilya, otomotiv, tekne, çatı kaplama, zemin kaplama, ara bölme, dekorasyon, ambalaj, iskele, oyuncak ve hobi ürünleri yapımında kullanılmaktadır. kullanım alanlarına göre kontrplak üretiminde kullanılan ağaç çeşitleri özelliklerine göre seçilmektedir. Sitemizde müşterilerimize huş kontrplak çeşitlerini öneriyoruz. Çünkü dayanıklılık ve nemden etkilenme dayanıklılığı daha yüksektir.

Kontrplak Kullanımı

Kontrplak çeşitleri ahşap ürünlere göre hafif, daha yumuşak, işlenebilir özellikteki ürünlerdir. Kullanım yerlerinde bağlantıların yapılabilmesi ve ürünün zarar görmemesi için havşa başlı matkap içi kullanılarak vida yuvaları açılmalıdır. Kontrplak çeşitleri sitemizde en az 3 mm ve üstü kalınlarda yer almaktadır. Kontrplak üretiminde kullandığımız yapıştırıcı ürünler tutkal çeşitleridir ve bu tutkallar içerisinde kanserojen madde bulunmamaktadır. Bunun için sağlıklı ürünler olarak çok farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Huskontrplak.net sitemizde yer alan ürünlerimiz dayanıklı ve sağlıklı ürünlerdir.error: Bu içerik kopyalanamaz.